(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76

Відбулася найулюбленіша IX Міжнародна природознавча гра «Геліантус»!

Вітаємо Вас любі учасники, Ваших професійних наставників та небайдужих батьків!
Висловлюємо подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто забезпечив та організував проведення цього освітнього заходу!
Чекаємо на кльові фото учасників гри, які Ви можете самостійно розмістити на сайті гри. Для цього Вам потрібно зареєструватися на сайті, і у розділі "Галерея" завантажити файли.
Або надіслати фото учасників гри, короткі відеосюжети та інтерв’ю до оргкомітету за електронною адресою: 581-833-8345 і оргкомітет розмістить їх на сайті гри у розділі «Ð“алерея».

Методична скарбничка

Повідомляємо, що Ð¢Ð²Ð¾Ñ€Ñ‡Ðµ об`єднання «Ð¡Ð¾Ð½ÑÑˆÐ½Ð¸Ðº» пропонує Ð±ÐµÐ·ÐºÐ¾ÑˆÑ‚овно Ð½Ð°Ð´Ð°Ñ‚и всім бажаючим педагогічним працівникам Ð·Ð°ÐºÐ»Ð°Ð´Ñ–в освіти Ð¼Ð¾Ð¶Ð»Ð¸Ð²Ñ–сть розміщення на сайтах Ñ–гор Творчого Ð¾Ð±`єднання «Ð¡Ð¾Ð½ÑÑˆÐ½Ð¸Ðº» власних авторських розробок, матеріалів уроків, статей, виховних заходів тощо.
Це дозволить педагогічним працівникам підготуватися до атестації, Ð¿Ð¾Ð´Ñ–литися власними розробками з іншими вчителями, отримати відповідні сертифікати про їх публікацію, знайти велику кількість цікавих матеріалів для використання в роботі, а також допоможе в розв’язанні актуальних фахових проблем.

З Днем учителя

Шановні колеги!

Наш підручник «Ð‘Ñ–Ð¾Ð»Ð¾Ð³Ñ–Ñ і екологія (рівень стандарту): підручник для 10 класів закладів загальної середньої освіти» з`явивя у бібліотеці Ð†ÐœÐ—О ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Шановні колеги!

Для ознайомлення педагогічних працівників з фрагментом оригінал-макету електронної версії підручника «Ð‘Ñ–Ð¾Ð»Ð¾Ð³Ñ–Ñ і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти» (авт. Шаламов Р.В., Носов Г.А., Каліберда М.С., Коміссаров А.В.)»

 

 

Посилання для завантаження

IX МІЖНАРОДНА ПРИРОДОЗНАВЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2018 р. до 20.10.2018 р. Ð”ля реєстрації користуйтеся програмою реєстрації («Ð’хід на персональну сторінку координатора»).   Розмір оргвнеску за участь у грі становить: — Ñ‚Ñ€...

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Шановні колеги!

Підручник "Біологія і екологія. 10 клас. Рівень стандарту" авторів Р. Шаламов, Г. Носов, М. Каліберда, А. Коміссаров доступний для завантаження за посиланням. Також можна Ð·Ð°Ð¼Ð¾Ð²Ð¸Ñ‚и робочий зошит з біології і екології Ñ– додаток до н...

7657682679
Знайдено записів: 7 Сторінок: 1
(707) 224-2279